مقاله معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 مقاله معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو در word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو در word :

مقاله معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو در word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان 1389 در مجله دانشگاه علوم پزشكی كرمان از صفحه 277 تا 280 منتشر شده است.
نام: معرفی یک مورد آنژیومیکسوم تهاجمی ولو
این مقاله دارای 4 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله آنژیومیکسوم تهاجمی
مقاله ولو
مقاله تومور بافت نرم

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: اشرف گنجویی طاهره
جناب آقای / سرکار خانم: حسن زاده سهیل
جناب آقای / سرکار خانم: دبیری شهریار

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
آنژیومیکسوم تهاجمی ولو یک تومور با رشد آهسته در بافت نرم است که عمدتا ناحیه ولو و پرینه را گرفتار می کند. این تومور به شکل موضعی دارای ماهیت تهاجمی است و پتانسیل زیادی برای عود موضعی مکرر دارد ولی تاکنون تنها 2 مورد متاستاز از این تومور گزارش شده است.
در این گزارش زنی 32 ساله و متاهل معرفی می شود که با شکایت احساس توده دردناک از چند ماه پیش در سمت راست دستگاه تناسلی خارجی مراجعه کرده است. شرح حال، بیماری قبلی یا سابقه خانوادگی بیماری خاصی را نشان نمی دهد. وی سابقه یک بار حاملگی و یک بار زایمان داشته است. در معاینه زنان توده ای به ابعاد 3×2cm در ناحیه تحتانی لب بزرگ سمت راست داشت که متحرک و دردناک بود. ضایعه بیمار، تحت عمل جراحی برداشته شد و جواب پاتولوژی آن آنژیومیکسوم تهاجمی گزارش شد. بیمار پس از چند ماه به دلیل عود مجدد در همان ناحیه تحت عمل جراحی قرار گرفت که گزارش پاتولوژی قبلی تایید شد. در بررسی های انجام شده متاستاز دور دست دیده نشد.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید